DÜNYA ÇOCUK GÜNÜNDE BİR HAYAL DE SEN GERÇEKLEŞTİR

DÜNYA ÇOCUK GÜNÜNDE BİR HAYAL DE SEN GERÇEKLEŞTİR

 

 

14 Mart Sağlık Koleji Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında 20 Kasım Dünya  Çocuk Günü’nde Orduzu Kümeevleri İlkokulu’na ‘’MİNİK KALPLERE DOKUN, BİR HAYALİ DE SEN GERÇEKLEŞTİR’’ ’yardım kampanyası düzenledi. Kampanya; Okul Yönetim Kurulu, Okul Aile Birliği, koordinatör öğretmenler ile  öğrenciler tarafından gerçekleştirildi. Projenin başlangıç aşamasında Kümeevleri İlkokulu  yöneticileriyle koordinatör öğretmenler gerekli görüşmeleri yaparak minik öğrencilerin hayallerini tespit etti.

14 Mart Sağlık Koleji müdürü Hümeyra Alagöz bu proje ile ilgili şunları söyledi: ‘’Sosyal sorumluluk projeleri;  öğrencilerimizin yardımlaşma bilincinin gelişmesi, etrafında olup bitene duyarsız kalmaması için yürüttüğümüz çalışmalardır. Bu kampanya için öğrencilerimiz okulumuzda kermes düzenledi, elde ettikleri gelir ile minik arkadaşlarının hayallerini gerçekleştirdi .Bu çalışmayı yaparken  öyle bir çalışma ortaya koyalım ki çocuklar hayallerinin gerçek olabileceğini  düşünsünler ve hayallerinin gerçekleştiğini görerek daha ileri hayal kursunlar istedik.’’

Orduzu Kümeevleri okul müdürü Ali Ekber Korkmaz: ‘’Toplumsal yardımlaşmayı güçlendiren, bunu  ilke edinen,  öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştiren 14 Mart Sağlık Koleji Yönetim Kurulu’na, koordinatör öğretmen ve öğrencilerine  çok teşekkür ederim.’’dedi.

Okuldaki etkinliklerimiz  pamuk şeker yapımı ve dağıtımıyla devam etti, hayalleri gerçekleşen öğrencilerin mutlulukları ve sevinçleri görülmeye değerdi.

                Tüm minik kalplerin hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle.

Yorum Yaz

Yorumlar

Henüz bir yorum eklenmemiş ilk yorum ekleyen siz olun!